UKLÍZEČ/KA

  • Lišov

Pracovní místo ( UKLÍZEČ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Dolní Slověnice u Lišova
Česká společnost s více než 20 letým působením na českém trhu hledá vhodného kandidáta na pozici uklízečky.
Požadujeme: svědomitý přístup k práci
Nabízíme: zázemí stabilní, dynamicky se rozvíjející společnosti, příjemné pracovní prostředí, motivující finanční ohodnocení příspěvek na stravování, benefitní program volání i pro rodinné příslušníky, nákup motorové nafty do osobního automobilu se slevou na firemní ČS v D. Slověnicích, slevu na práci a náhradní díly při opravě osobního automobilu ve firemním servisu v D. Slověnicích, firemní akce
Volné místo uklízeč/ka pro lokalitu Lišov.