Údržbář výrobního zařízení – ELEKTROMECHANIK

  • Karviná

Pracovní místo ( Údržbář výrobního zařízení – ELEKTROMECHANIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
montáž, funkční zkoušky, demontáž, seřizování, oživování a opravy (běžné a střední) elektrických částí strojů a přístrojů obrobny (vícevřetenové obráběcí automaty a CNC obráběcí stroje), elektrických částí strojů a přístrojů výrobních linek (hydraulické, pneumatické systémy, systémy mechanického přenosu síly)
průběžná kontrola strojů a zařízení pro zajištění bezpečnosti a spolehlivosti
po zaškolení kontrola a oprava strojního zařízení v souladu s platnými předpisy
ošetřování a údržba montérského nářadí, nástrojů a zařízení
vyhledávání závad a samostatné stanovování následného postupu oprav
pravidelná preventivní údržba strojů a zařízení
údržbářské činnosti na budovách a nevýrobních zařízeních
odstraňování zjištěných nedostatků z TPM a zjištěných úniků

Požadujeme:
SOU v oboru elektro nebo mechanik - elektronik
přezkoušení z vyhlášky 50/1978 Sb. – minimálně § 6
výhodou - znalost programování Simatic, znalost frekvenčních měničů, principů čidel a senzoriky
zkušenosti s údržbou obráběcích strojů výhodou
manuální zručnost
Volné místo údržbář výrobního zařízení – elektromechanik pro lokalitu Karviná.