Správce informačních a komunikačních technologií (MS SharePoint)

  • Brno

Pracovní místo ( Správce informačních a komunikačních technologií (MS SharePoint) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Fakultní nemocnice Brno, Centrum informatiky, Oddělení vnitřního informačního systému, Jihlavská 20, 625 00 Brno, přijme:

Počet volných míst: 1

Požadavky:
• VŠ vzdělání technického směru
• vhodné i pro zájemce bez praxe
• anglický jazyk - pokročilá znalost technického směru
• vynikající znalost OS Windows Server 2012 R2
• dobrá znalost OS Windows XP, 7 (8.x, 10 výhodou)
• vynikající znalost MS Office 2010 (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) a vyšších verzí
• základní znalost SharePoint administrace
• vynikající znalost MS SharePoint – tvorba obsahu
• základní znalost MS InfoPath 2010, 2013
• základní znalost SharePoint Designer 2013
• základní znalost Nintex Workflow výhodou
• vysoké pracovní nasazení a předpoklad seznamování se s technnologiemi podporujícími SharePoint (Nintex, Infowise, SharePoint Designer, Java Script, HTML, ASPX)
• morální a občanská bezúhonnost

Nabízíme:
• práci v perspektivním kolektivu
• možnost ubytování pro mimobrněnské zaměstnance
• zaměstnanecké benefity

Nástup: dohodou

Profesní životopisy zasílejte elektronicky na adresu vedoucího Oddělení správy vnitřního informačního systému Ing. Radka Kovaříka, e-mail: Kovarik.Radek@fnbrno.cz, tel. 5 3223 2735
Volné místo správce informačních a komunikačních technologií (ms sharepoint) pro lokalitu Brno.