OBSLUHA ČERPACÍ STANICE

  • Brno

Pracovní místo ( OBSLUHA ČERPACÍ STANICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Příjmeme do našeho týmu nové kolegy/ně na pozici:

Pracovní doba: dvojsměnný provoz 6:00-14:00 hodin a 14:00-22:00 hodin.

Proč pracovat pro nás ? NABÍZÍME…
- dlouhodobou, stabilní a jistou práci
- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou nebo možné i jako brigáda
- zajímavé finanční ohodnocení
- příjemné pracovní prostředí
- bohatý systém zaměstnaneckých benefitů
- rozšířené možnosti čerpání dovolené

Je to práce pro toho, kdo…
- má příjemné vystupování a je komunikativní
- má zkušenosti s prací s hotovostí a platebními kartami
- je samostatný, zodpovědný, spolehlivý
- zkušenosti na stejné nebo podobné pozici vítány

Co budete dělat ? Budete…
- komunikovat se zákazníky
- pracovat s hotovostí a platebními kartami
- doplňovat zboží

V případě zájmu zašlete Váš životopis na zamestnani@hortim.cz nebo volejte na tel. číslo 601 127 174.

Hortim-International, spol. s r o. je obchodně - logistická společnost, která se řadí mezi významné importéry a producenty ovoce a zeleniny, zásobující středoevropský trh.
Volné místo obsluha čerpací stanice pro lokalitu Brno.