Technik/čka oprav mobilních telefonů -www.mobilprovas.cz

  • Brno

Pracovní místo ( Technik/čka oprav mobilních telefonů -www.mobilprovas.cz ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nás prosím kontaktujte VÝHRADNĚ na emailu prace (a) mobilprovas.cz
Na email prosím zašlete strukturovaný životopis s FOTKOU, spolu s průvodním dopisem v českém jazyce. Pokud nás Váš profil zaujme, budete během jednoho týdne telefonicky kontaktováni a následně pozváni na osobní pohovor. Inzerát je platný po celou dobu zveřejnění!
Pro naše Servisní centrum v Brně hledáme zručného kolegu / kolegyni.
NÁPLŇ PRÁCE:
* pozáruční opravy mobilních telefonů běžných značek - Microsoft (Nokia), Samsung, LG, Sony, iGet, Apple, Lenovo, HTC, Blackberry, Aligator, Acer a další
* práce na PC a na internetu
* pracovní doba PO-PÁ 8:00-16:45
NABÍZÍME:
*zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti
* práce s nejnovějším SW i HW vybavením
* příjemné pracovní prostředí v novém Servisním centru: Brno - Královo pole, Košinova 93
* možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci
* motivující finanční ohodnocení
* zajímavá a dobře ohodnocená práce
* možnost nástupu IHNED
* nástupní plat 25.400,-Kč, po zapracovaní motivační hodnocení dle počtu provedených zakázek - vše se odvíjí od Vaší zručnosti
* zaškolení
POŽADUJEME:
* manuální zručnost, pečlivost
* minimálně základní znalost technické Angličtiny
* znalost práce na PC na vynikající úrovni
* optimismus, morální a trestní bezúhonnost
* spolehlivost a zodpovědnost
* chuť pracovat a učit se novým věcem
TYP PRACOVNÍHO ÚVAZKU:
* hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
Zaměstnanecké výhody: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby
Volné místo tech