Dělník

  • Chrudim

Pracovní místo ( Dělník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Chrudim, Průmyslová 90.
NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o práci všeho druhu - tzn. v letním období údržba zeleně, obsluha zahradní techniky, postřik plevele, údržba komunikací a chodníků, opravy mechanizace a dopravních prostředků, menší zednické práce, stěhování atd. Zaučení obsluhovat linku na výrobu pelet, expedice palet na kamióny. V zimním období údržba komunikací a chodníků. Údržba firemní vlečky, čištění železničních přejezdů, výhybek atd.
POŽADAVKY: řidičský průkaz sk. B, C a T, obsluha VZV a nakladačů.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: věrnostní odměny za dobu zaměstnání, příplatek na dopravu do zaměstnání, příplatek na stravování, odměny při jubileích, dodatková dovolená.
Mzda dohodou dle délky praxe a vzdělání.
První kontakt učiňte prosím osobně přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.
Volné místo dělník pro lokalitu Chrudim.