REFERENT/-KA ODDĚLENÍ ÚŘADU ÚZEMNÍHO PLÁNOVÁNÍ

  • Jičín

Pracovní místo ( REFERENT/-KA ODDĚLENÍ ÚŘADU ÚZEMNÍHO PLÁNOVÁNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Město Jičín
Výběrové řízení
Vedoucí Městského úřadu Jičín vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa:
referent oddělení úřadu územního plánování.
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu neurčitou vhodný i pro absolventy,
- platové zařazení podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů (9.-10. platová třída), osobní příplatek po zkušební době,
- místo výkonu práce - město Jičín, správní obvod města Jičína, města s rozšířenou působností,
- dobré pracovní podmínky, zaměstnanecké benefity, pružná pracovní doba,
- možnost získání služebního bytu.

Předpoklady a požadavky pro výkon práce:
1) uchazeč je státním občanem ČR nebo je cizím státním občanem a má v ČR trvalý pobyt, dosáhl věku 18 let, je způsobilý k právním úkonům, je bezúhonný, ovládá jednací jazyk,
2) vysokoškolské vzdělání technického směru, výhodou je splnění kvalifikačních požadavků pro územně plánovací činnost podle § 24 zák. č. 183/2006 Sb., stavební zákon,
3) znalost zákona č. 183/2006 Sb., stavební zákon, ve znění pozdějších předpisů,
4) dobré komunikační schopnosti, znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič,
5) uvítáme: osvědčení o zvláštní odborné způsobilosti, praxi ve veřejné správě a stavebnictví, znalost cizího jazyka.

Přihlášky musí obsahovat jméno, příjmení, titul uchazeče, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého bydliště, číslo občanského průkazu, datum a podpis uchazeče. Uvítáme telefonický a elektronický kontakt na uchazeče.
K přihlá