PSYCHOLOG/-ŽKA PRO RODINY S DĚTMI

  • Jičín

Pracovní místo ( PSYCHOLOG/-ŽKA PRO RODINY S DĚTMI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu zašlete profesní životopis, motivační dopis a doklady o vzdělání na e-mailovou adresu vedouci.sasanka@charitajicin.cz.
Vaše nabídky zasílejte průběžně.

Požadujeme:
řádné ukončení jednooborové psychologie NEBO magisterského programu s humanitním zaměřením a současně s absolvovaným psychoterapeutickým výcvikem v metodách manželského poradenství a psychoterapie v rozsahu min. 400 hodin NEBO obdobného dlouhodobého psychoterapeutického výcviku akreditovaného ve zdravotnictví.

Další požadavky:
Požadujeme velkou schopnost samostatné práce a ochotu učit se novým věcem a dále se vzdělávat.

Co nabízíme:
- Smlouvu na dobu určitou po dobu jednoho roku s možností prodloužení
- Služební telefon
- Možnost dalšího vzdělávání
- Možnost podílet se na rozvoji služby
- Dovolenou v délce 5 týdnů
- Sick day´s
- Dobře nastavenou spolupráci s úsekem sociálně právní ochrany dětí při MěÚ Jičín
- Spolupráci s našimi kolegy: psycholožka a terapeuti.
- Supervizi

Výše úvazku: 1,0 (po domluvě může být i nižší)
Volné místo psycholog/-žka pro rodiny s dětmi pro lokalitu Jičín.