Svářeči [ZŠ]

  • Jiřetín pod Jedlovou

Pracovní místo ( Svářeči [ZŠ] ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: HAAS + SOHN Rukov, s.r.o., Nádražní č.p. 260, 407 56 Jiřetín pod Jedlovou

Požadavky:
• platný svářečský průkaz ZK 135 1.1
• vstupní zkoušeka ze svařování a znalost výkresové dokumentace
• svařování kovu
• sestavování dílů dle výrobní dokumentace
• obsluha jednoduchých linek a strojů
• plnění práce v úkole - tzn. hodinová mzda je na režijní činnost

Jedná se o práci v úkole, výše mzdy se odvíjí od plnění práce v úkole. K základní hrubé mzdě náleží stabilizační příplatek ve výši až 2.000Kč/měsíčně, výkonostní prémie až 20%, příplatky za přesčasy a práci ve svátek, příplatky za zařazení do tzv. ILU matice až 5% a mimořádné prémie
Nabízíme týden dovolené navíc, podnikové stravování, odměny za výkon, stabilizační příplatek

Kontaktní osoba: Michaela Cintlová tel.: 602349859 (volat v pracovní dny 8:00 - 16:00 hod), e-mial: michaela.cintlova@haassohn.com
Volné místo svářeči [zš] pro lokalitu Jiřetín pod Jedlovou.