Inspektor BOZP - obor chemický průmysl, ropný průmysl a nebezpečné látky

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Inspektor BOZP - obor chemický průmysl, ropný průmysl a nebezpečné látky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: SNP 2720/21, Ústí nad Labem.
Jedná se o služební místo podle zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě
Požadujeme: Vysokoškolské vzdělání chemicko-technologického nebo přírodovědného směru. Znalosti z oblasti bezpečnosti práce se zaměřením na problematiku chemie. Výhodou je orientace v zákoně o BP č. 309/2006 Sb. a 174/1968 Sb., dále v zákoně o inspekci práce č. 251/2005 Sb., kontrolním řádu zák. č. 255/2012 Sb., a v Zákoníku práce 262/2006. Znalost uživatelské práce na PC, řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme: Služební poměr na dobu neurčitou, pružnou pracovní dobu, jistotu pravidelného příjmu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné, flexibilní a samostatnou práci. Činnost vykonávána v Ústeckém a Libereckém kraji.
Kontakt: v případě zájmu zasílejte žádost s veškerými předepsanými doklady na adresu generálního inspektora Státního úřadu inspekce práce, Kolářská 451/13, 746 01 Opava
Volné místo inspektor bozp - obor chemický průmysl, ropný průmysl a nebezpečné látky pro lokalitu Ústí nad Labem.