REFERENT/KA ODBORU HUMANITNÍHO

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( REFERENT/KA ODBORU HUMANITNÍHO ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tajemník Magistrátu města Jablonec nad Nisou vyhlašuje výběrové řízení na pozici
REFERENT/KA ODBORU HUMANITNÍHO (sociální pracovník - agenda SPOD)
11. platová třída
Kvalifikační předpoklady: vysokoškolské vzdělání odpovídající požadavkům zákona č. 108/2006 Sb.; orientační znalost legislativy na úseku sociálně právní ochrany dětí; zkušenosti z obdobné pozice výhodou; absolvování zkoušek odborné způsobilosti výhodou; organizační, komunikační schopnosti, aktivní přístup k řešení problémů; pracovní flexibilita, schopnost samostatné tvůrčí práce, koncepční myšlení, odolnost vůči stresu; schopnost pružně rozhodovat a přijímat za svá rozhodnutí odpovědnost; časová flexibilita (práce i mimo stanovenou pracovní dobu); uživatelská znalost práce s PC (Word, Excel, internet); řidičský průkaz skupiny B
Popis vykonávané práce: pracovník zajišťuje plnění úkolů svěřených Radou města Jablonec nad Nisou odboru humanitnímu dle pracovní náplně určené vedoucím odboru a tajemníkem magistrátu města. Zejména jde o úkoly na úseku sociálně-právní ochrany dětí dle příslušné legislativy (zejména zákon o sociálně-právní ochraně dětí, občanský zákoník, trestní zákon) na úseku práce s dětmi a jejich rodinami; dále pak kolizní opatrovnictví při zastupování nezletilých dětí, preventivní a poradenská činnost, spolupráce se soudy, orgány činnými v trestním řízení, ústavními zařízeními, školami, neziskovými organizacemi a dalšími institucemi, které se na výkonu SPOD podílejí.
Pracovní poměr: na dobu neurčitou s nástupem k 1.1 2019 nebo dle vzájemné dohody
Přihlášky do 12. prosince 2018 do 12 hod.
Úplné znění