skladník/řidič dodávky

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( skladník/řidič dodávky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SKLADNÍK/ŘIDIČ DODÁVKY
Požadujeme:
- fyzickou zdatnost, ŘP sk. B, oprávnění k řízení VZV, manuální zručnost, technické dovednosti (opravy zařízení vinoték, údržbářské práce), schopnost efektivního plánování, systematické myšlení, vysokou míru samostatnosti, zodpovědnosti, schopnost práce pod tlakem, loajalitu

Účel pracovní pozice:
- kompletace a rozvoz výrobků dodávkou po ČR, příjem a výdej ze skladu, údržba skladu,
provádění inventur

Nabízíme:
- příspěvek na stravování, výrobky společnosti za zaměstnanecké ceny, příspěvek na penzijní spoření, odpovědnostní pojistku, sick days 3 dny a další

Nástupní mzda: 20.000,- Kč, po zapracování navýšení mzdy + motivační odměny
Nástup: ihned
Typ pracovního poměru: Pracovní smlouva
Místo pracoviště: Podhorská 74c, Jablonec nad Nisou
Pracovní doba: 40 hodin týdně, v sezóně (červenec až říjen) 2 směnný provoz
Společnost Vinařství Lednice Annovino a.s., provozovna Podhorská 74c, 466 01 Jablonec nad Nisou
Kontaktní osoba: Alena Havlíková, e-mail: havlikova@vinarstvilednice.cz, tel.: +420 725 760 418
Strukturovaný životopis zasílejte do 20.11.2018, vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu jednání.
Volné místo skladník/řidič dodávky pro lokalitu Jablonec nad Nisou.