PRODAVAČ/KA SPOJOVACÍHO MATERIÁLU

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PRODAVAČ/KA SPOJOVACÍHO MATERIÁLU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 rok, při spokojenosti prodloužení na dobu neurčitou,
pracovní týden 7 hod - 15 hod, další týden 9 hod - 17 hod, nástup 1.1.2019
- Požadujeme : SŠ vzdělání nebo vyučen, dobrou znalost práce na PC, praxe a znalost spoj. materiálu, nářadí a železářského zboží výhodou, trestní bezúhonnost, chuť pracovat, zodpovědnost, samostatnost, komunikační schopnosti, ochotu, vstřícnost, řidičský průkaz B
- Náplň práce: Zajišťuje přímý prodej spojovacího materiálu a nářadí na prodejně, přijímá a realizuje objednávky zákazníků, přijímá, vydává, manipuluje a kontroluje zboží, pracuje s hotovostí, vystavuje a kontroluje příslušné doklady, rozvoz zboží .
- Nabízíme: stravenky po zkušební době v hodnotě 109 Kč zdarma, 23 dní dovolené
- Základní informace o naší firmě: www.vrabecavrabec.cz
- Zájemci zasílejte své životopisy na e-mail: r.konecny@vrabecavrabec.cz
Volné místo prodavač/ka spojovacího materiálu pro lokalitu Hradec Králové.