PRŮVODCE A MANAŽER/KA MUZEA MILEVSKÝCH MAŠKAR

  • Milevsko

Pracovní místo ( PRŮVODCE A MANAŽER/KA MUZEA MILEVSKÝCH MAŠKAR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME:
. min. stredoškolské vzdělání s maturitou
. znalost alespoň jednoho světového jazyka (AJ nebo NJ)
. znalost práce s PC a programy MS Word, Excel, Outlook
. řidičský průkaz skupiny B
. organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost, samostatnost a časová flexibilita, kreativita, iniciativní, aktivní a koncepcní přístup
VÝHODOU: praxe s prokazatelnými výsledky činnosti v oblasti cestovního ruchu, propagace - PR, marketingu a příbuznými obory
PRACOVNÍ DOBA: úterý až sobota
POPIS PRACOVNÍ POZICE:
. pracoviště v centru města Milevska
. stručný popis pracovní náplně: systematická činnost vedoucí k propagaci muzea a zvyšování jeho návštěvnosti, kompletní zajištění provozu Muzea milevských maškar včetně průvodcovské služby…
. kreativní zamestnání, možnost seberealizace, 5 týdnu dovolené
. smlouva uzavřena na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
. mzda: fixní částka + osobní ohodnocení závislé na návštěvnosti muzea a aktivitách zaměstnance
PŘIHLÁŠKA MUSÍ OBSAHOVAT TYTO NÁLEŽITOSTI:
. jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození, státní příslušnost uchazeče
. místo trvalého pobytu uchazeče, doručovací adresa (vyplňte pouze v případe odlišné adresy)
. telefonní spojení, případně i e-mail (pokud uchazeč má)
. datum a podpis uchazeče
K PŘIHLÁŠCE BUDOU DOLOŽENY TYTO DOKLADY JAKO PŘÍLOHA:
. životopis s výčtem údajů o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a dovednostech, úrovni znalosti cizích jazyků a práce s PC
. kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
. souhlas se zpracováním osobních údaju – viz vzor na www.milevsko-mesto.cz