SOUSTRUŽNÍK

  • Liberec

Pracovní místo ( SOUSTRUŽNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA S PLASTY?
ČISTÉ PROSTŘEDÍ?
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP?
POKUD TOHLE CHCEŠ -> PŘIDEJ SE K NÁM!

SOUSTRUŽNÍK

UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o. je výrobcem technologických zařízení pro polovodičový průmysl se sídlem v Liberci.

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?
-Mít zodpovědnost za kvalitu u zpracovaných dílů
-Provádět denní údržby stroje dle TPM
-Vyrábět díly na soustruhu dle technické dokumentace či OMS
-Respektovat posloupnost výroby jak určí koordinátor/přímý nadřízený
-Spolupracovat s vedoucím výroby na zlepšování procesu
-Podílet se na vytváření zaškolovacího plánu

JSI TO PRÁVĚ TY, KOHO HLEDÁME?
-SŠ vzdělání technického směru
-Máš výbornou znalost výrobní výkresové dokumentace
-Umíš určit výrobní postup a operace
-Máš dobrou znalost podmínek obrábění
-Jsi pečlivý, přesný, samostatný
-Jsi komunikativní, pozitivně i týmově laděná osobnost
-výhodou je základní znalost AJ (výkresová dokumentace je cizojazyčná)

CO NABÍZÍME ZROVNA TOBĚ?
-nepřetržitý provoz krátký + dlouhý týden - ranní, noční
-zohledníme Tvé zkušenosti atraktivními benefity (stravenky,příspěvek na dopravu pro mimo liberecké,osobní volno navíc,jazykové vzdělávání, Multisport karta,Benefitka,permanentky na hokej, fotbal,iQLANDII,ZOO,firemní akce,rodinné benefity,občerstvení na pracovišti)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE
Volné místo soustružník pro lokalitu Liberec.