Specialista zákaznických výrobků

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Specialista zákaznických výrobků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Přijímání žádostí na nové nebo revidované výrobky
Projednávání požadavků zákazníka a jejich optimalizace
Odpovědnost za kompatibilitu vybraných komponentů a použitelnost celého výrobku
Příprava vzorků a kalkulací pro marketing
Příprava interní dokumentace pro nový výrobek nebo revizi stávajícího výrobku
Příprava referenčních vzorků a jejich revize
Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání technického / ekonomického směru
Praxe na technické pozici výhodou
Středně pokročilá znalost anglického jazyka
Schopnost inovačního myšlení
Schopnost a ochota pracovat v týmu
Nabízíme:
Zajímavá perspektivní práce v mezinárodní společnosti
Možnost odborného růstu a profesního rozvoje
Odpovídající platové ohodnocení
Zaměstnanecké benefity
Příjemné pracovní prostředí
Zástup za mateřskou dovolenou
Nástup dle dohody
Volné místo specialista zákaznických výrobků pro lokalitu Žďár nad Sázavou.