Provozní údržbář

  • Proseč

Pracovní místo ( Provozní údržbář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Proseč, Záboří - Zábořská 93
NÁPLŇ PRÁCE: údržba budov společnosti, venkovních ploch (údržba zeleně, úklid sněhu), zednické práce, drobné zámečnické práce, součinnost při zajištění provozu a údržby budov
POŽADAVKY: manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, ŘP sk. B výhodou, pozitivní přístup, trestní bezúhonnost, alespoň základní praxe v oboru stavebních řemesel
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: perspektivní zaměstnání v příjemném kolektivu, možnost zkráceného úvazku, možnost dalšího vzdělávání, profesní i osobní růst, sleva na zboží Tescoma.
Nástup dohodou. Hrubá mzda od 15 000 Kč (90 Kč/hod.).
První kontakt prosím učiňte na výše uvedeném telefonním čísle v době od 6 do 14:30 hod. nebo na e-mailové adrese.
Volné místo provozní údržbář pro lokalitu Proseč.