Vrchní sestra/bratr

  • Lázně Kynžvart

Pracovní místo ( Vrchní sestra/bratr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Lázeňská 295, 354 91 Lázně Kynžvart. Pracovní poměr na dobu neurčitou.

Předpoklady pro výkon pracovního místa:
- způsobilost k výkonu zdravotnického povolání na území ČR v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb., v platném znění
- vzdělání: ÚSO, VOŠ, Bc.
- osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu
- dobré komunikační, organizační a manažerské schopnosti
- zkušenost s vedením zdravotnického personálu výhodou
- znalost práce na PC
- 5 let praxe v oboru
- zdravotní způsobilost, občanská a morální bezúhonnost
- zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, odolnost vůči stresu a flexibilita
- aktivní přístup k řešení úkolů
- zájem o vzdělávání se v oboru.

Nabízíme:
- pracovní poměr na celý úvazek
- jednosměnný provoz
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- příjemné pracovní prostředí
- zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, rekreaci, dětské tábory, možnost příspěvku na penzijní připojištění a životní pojištění, mobilní telefon, notebook, atd.)
- uvedenému druhu práce odpovídá plat podle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

Náležitosti:
- přihláška (motivační dopis)
- strukturovaný profesní životopis
- úředně ověřené doklady o dosaženém vzdělání
- výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců
- souhlas se zpracováním osobních údajů.

Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 9:00-15:00 h) anebo e-mailem (zaslat profesní životopis a přihlášku do 5.12.2018).
Volné místo vrchní sestra/bratr pro lokalitu Lázně Kynžvart.