Všeobecné sestry s osvědčením

  • Orlová

Pracovní místo ( Všeobecné sestry s osvědčením ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadované vzdělání: SZŠ, VOŠZ. Požadavky na kvalifikaci v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb., dle § 5 a osvědčení o výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, registrace v souladu s platnou legislativou.
Náplň práce: poskytování komplexní základní nebo specializované ošetřovatelské péče bez odborného dohledu, zpracovávání ošetřovatelského plánu, pozorování, hodnocení a zaznamenávání stavu klienta sociální péče, orientační hodnocení fyziologických funkcí, podíl na poskytování preventivní, diagnostické léčebné, rehabilitační, neodkladné a dispenzární péče, zajišťování nezbytného dohledu. Znalost standardů sociálních služeb výhodou.
Nástupní plat: dle platné stupnice platových tarifů v závislosti na délce započitatelné praxe od Kč 21.300 do 32.070,- Kč. Pracovní doba Po - Ne, ranní 11 hod. směny.

Žádosti o zaměstnání včetně přiložených životopisů zasílejte na emailovou adresu sekretariat@domovvesna.cz , popř. poštou nebo osobně na adresu Domova Vesna, přísp.org., Kpt. Jaroše 999, 735 14 Orlová - Lutyně, a to nejpozději do 30. 11. 2018.
Volné místo všeobecné sestry s osvědčením pro lokalitu Orlová.