ENERGETIK - technik v oblasti energetiky

  • Liberec

Pracovní místo ( ENERGETIK - technik v oblasti energetiky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
• SŠ vzdělání v oboru energetiky, technického směru nebo elektro – podmínkou
• VŠ vzdělání v oboru energetiky, technického směru nebo elektro – výhodou
• platné oprávnění vyhlášky č. 50/78 Sb. (min. §6 a 7) do 1000 V – podmínkou
• platné oprávnění vyhlášky č. 50/78 Sb. (min. §6 a 7) do 35 kV – výhodou
• praxe v oboru energetiky a administrativy výhodou
• orientace v plynárenství, elektrotechnice a teplárenství výhodou
• znalost MS Office – WORD, EXCEL – podmínkou
• samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, časová flexibilita a slušné vystupování
• řidičský průkaz sk. B – výhodou
Popis činnosti:
• správa energetických provozů a sítí (kotelna vč. technologie a rozvodů, trafostanice, kogenerace, rozvody elektro, plynu, vodohospodářské provozy, areálové datové stanice a další energetická zařízení)
• spolupráce při odstraňování poruch na energetických sítích
• odečty podružných měřidel, reporty spotřeb energií, zdůvodňování odchylek
• spolupráce při tvorbě energetických koncepcí společnosti
• tvorba energetických reportů a energetických cílů
• vedení agendy revizí – elektro, plyn, komíny, kotelny
Volné místo energetik - technik v oblasti energetiky pro lokalitu Liberec.