AKADEMICKÝ PRACOVNÍK - Ph.D., docent, profesor - ÚSTAV ZNALECTVÍ A OCEŇOVÁNÍ

  • České Budějovice

Pracovní místo ( AKADEMICKÝ PRACOVNÍK - Ph.D., docent, profesor - ÚSTAV ZNALECTVÍ A OCEŇOVÁNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zaměření: Finance podniku, controlling, Makroekonomie
Úvazek: 100%
Požadavky kvalifikace:
Vysokoškolské vzdělání: Ph.D., doc., prof.
Aktivní znalost anglického jazyka.
Aktivní publikační činnost v dané oblasti.
Samostatnost, flexibilita, inovativní přístup k řešení problémů, schopnost týmové práce
Občanská a morální bezúhonnost
Mzda dle odpovídajícího tarifu, po zapracování odpovídající osobní ohodnocení
Termín nástupu: dle dohody
Náplň práce:
Přímá účast na zabezpečení studijních programů, tj. garance spec. předmětů, vedení přednášek/seminářů, zkoušení, vedení kvalifikačních prací.
Spoluúčast při modernizaci stávajících studijních programů, resp. oborů a aktivní účast při vytváření nových studijních programů.
Spoluúčast na přípravě/řešení rozvojových/výzkumných projektech.
Spoluúčast na řešení zakázek z praxe.
Aktivní publikační činnost.
Zapojení do přípravy/řešení projektů/zakázek z praxe.
Nabízíme:8 týdnů dovolené,,Práce v příjemném kolektivu, Možnost zahraničních mobilit, Adekvátní platové ohodnocení, Dotované stravování, Flexi passy/Příspěvek na penzijní připojištění, Mateřská škola
Požadované doklady:
Přihláška do výběrového řízení (http://www.vstecb.cz/volna-pracovni-mista-1253-htm/ )
Strukturovaný profesní životopis
Ověřené kopie dokladů o absolvování vysoké školy, resp. dokladů o dosažených hodnostech a titulech,
Výpis z rejstříků trestů (ne starší 3 měsíců),
Přehled dosavadní pedagogické praxe a praxe v oboru
Přehled publikační, prezentační a vědecko-výzkumné činnosti
Místo pracoviště: Okružní 517/10, 370 01 České Budějovic, Nemanická 436/7, 370 01 České