Vedoucí projektu

  • Račice

Pracovní místo ( Vedoucí projektu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CO BUDETE DĚLAT

• Řídit zajímavé projekty pro světoznámé klienty s finálními destinacemi po celém světě
• Podílet se na projektech pro energetický, potravinářský nebo podmořský průmysl
• Mít odpovědnost za projekty od počáteční fáze projektu až po konečnou expedici a fakturaci
• Každodenně využívat angličtinu slovem i písmem
• Budete mít různorodé zaměstnání a řešit nové výzvy

CO BY VÁM NEMĚLO CHYBĚT
• Minimálně SŠ technického směru
• Orientace ve strojírenské výkresové dokumentaci
• Praxe na pozici projektového manažera nebo obdobné pozici, ale vítaný je i šikovný absolvent
• Komunikativní znalost anglického jazyka
• Znalost práce s MS Office (především Excel)
• Samostatnost, smysl pro odpovědnost

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT
• Zajímavé platové ohodnocení dle Vašich zkušeností a praxe
• Dovolená nad rámec zákona
• Kvartální odměny, kvartální večeře
• Flexibilní začátek/konec pracovní doby
• Firemní kurzy anglického jazyka
• Dotované závodní stravování, finanční odměny za jubilea
• Přátelský kolektiv a práci v renomované společnosti ve svém oboru
• Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
Volné místo vedoucí projektu pro lokalitu Račice.