Pracovník pro práci s kompozity

  • Brno

Pracovní místo ( Pracovník pro práci s kompozity ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem: dagmar.ludvickova@archimage.cz
Tým mladých, ale zkušených inovátorů a kreativních lidí, kteří se nebojí nových výzev, hledá stejně naladěné kolegy - pro práci s kompozity - laminát a Carbon.
Specializujeme se na modely nejen architektonické, ale i technické a v neposlední řadě, se zabýváme vývojem prototypů. Každý produkt je originál. Nejedná se o sériovou výrobu. V branži jsme od roku 1999 a počítáme se mezi firmy, které vždy najdou cestu, jak realizovat představy investora. Po celou dobu naší činnosti jsme zpracovali širokou škálu projektů pro několik desítek zadavatelů např.: pro společnost Škoda transportation. Mluví za nás reference na našich stránkách. https://archimage.cz/reference
Co umí člověk, kterého hledáme? Má zkušenosti či zájem naučit se práci s laminátem a uhlíkem (Carbonem). Je kreativní manuálně zručný, samostatný, má logické myšlení, je výkonný a orientovaný na výkon, vítáme časovou flexibilitu a řidičák skupiny B. Vítáme softwarové znalosti CAD programů, ale není podmínkou. Zájem naučit se práci s CNC výhodou.
Rádi zaučíme i nadšeného člověka, který chce s touto prací začít.
Jaká práce na vás čeká? Práce je různorodá, občas časově náročná. Budete laminovat (laminát i Carbon) výrobky. Vyrábět formy na výrobky a opracovávat master modely (broušení, tmelení, stříkání). Očekáváme čistou a přesnou práci.
Nabízíme individuální pracovní dobu
Volné místo pracovník pro práci s kompozity pro lokalitu Brno.