Řidič/ka nákladního automobilu do 7,5 t

  • Cheb

Pracovní místo ( Řidič/ka nákladního automobilu do 7,5 t ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Kasární náměstí 115/7, Cheb. Vhodné i pro absolventy. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba Po-Pá 7:30-16:00 hod (úprava pracovní doby dle ročního období a potřeb). Hledáme řidiče/řidičku na nové nákladní auto IVECO - kontejner do 7,5 t. Požadujeme: řidičský průkaz sk. C, průkaz profesní způsobilosti řidičů + digitální karta řidičů, flexibilita, spolehlivost, zodpovědný přístup k práci, přesnost, schopnost rychlého rozhodování, samostatnost, dobré organizační schopnosti, komunikativnost, minimálně 1 rok praxe. Čistý rejstřík trestů výhodou. Nabízíme: stravenky v hodnotě 104,-/den, atraktivní firemní benefity, práci v přátelském kolektivu, 4 týdny dovolené. Kontakt pro zájemce: osobně, e-mailem anebo telefonicky.
Volné místo řidič/ka nákladního automobilu do 7,5 t pro lokalitu Cheb.