PROVOZÁŘ - DOPRAVNÍ REFERENT

  • Liberec

Pracovní místo ( PROVOZÁŘ - DOPRAVNÍ REFERENT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Správa budov včetně drobných řemeslných prací a oprav
- Správa služebních motorových vozidel regionu Liberec
- Obsluha zařízení dodávek tepla
- Údržba a úklid areálu pracovišť regionu Liberec (sekání trávy, úprava dřevin, odklízení sněhu,…)
- Řízení služebního motorového vozidla
- Zajišťování převozu osob a materiálu, včetně nakládky a vykládky
Požadavky:
- ÚSO, SŠ technického směru
- Organizační schopnosti, odpovědnost, komunikativnost, spolehlivost
- Fyzická zdatnost
- Práce na PC - Word, Excel, Internet
- ŘP sk. B - aktivní řidič
Nabízíme:
- Práci na plný úvazek
- Smlouvu na dobu určitou v délce 6 měsíců s možným následným prodloužením
- Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a zápočtu odborné praxe
- 5 týdnů dovolené + 2 sick days
- Stravenky
Zaslat životopis e-mailem
Volné místo provozář - dopravní referent pro lokalitu Liberec.