POKLADNÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( POKLADNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POKLADNÍ
- PP na dobu určitou, s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástup 1.12.2018
- Požadujeme: min. středoškolské vzdělání, znalost práce na PC, příjemné vystupování, komunikativní jednání, bezúhonnost
- Nabízíme: příplatky za směnný provoz, po zapracování osobní příplatek, příjemné pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, zdravotní volno
- Více informací na www.snhk.cz nebo telefonicky.
- Přihlášky do výběrového řízení zasílejte do 25.11.2018 na e-mail vaneckova@snhk.cz nebo na adresu: Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace, Kydlinovská 1521, 500 02 Hradec Králové. Informace na tel.č. 725 263 030, 495 774 162, www.snhk.cz
Volné místo pokladní pro lokalitu Hradec Králové.