KONTROLOR -KA STROJÍRENSKÉ VÝROBY DIVIZE STROJÍRNA

  • Opava

Pracovní místo ( KONTROLOR -KA STROJÍRENSKÉ VÝROBY DIVIZE STROJÍRNA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, e-mail: krybusova@ostroj.cz
SOU/SŠ vzdělání strojního zaměření; praktická zkušenost v oblasti kontroly kvality strojírenských výrobků; zkušenost s měřicími přístroji strojírenských výrobků; certifikace nedestruktivního zkoušení dle ČSN EN ISO 9712 VT 2, MT 2 výhodou; znalost práce s PC (MS Office, Internet, Outlook); ŘP sk. B; znalost čtení technické dokumentace; komunikační a argumentační schopnosti.
Pracoviště Opava, nástup ihned.
Nabízíme: příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru; příspěvek na letní dětský tábor nebo lyžařský výcvik; poukázky na zdravotní prevenci, sportovní a kulturní aktivity; sportovní a společenské akce společnosti.
Náplń práce:
- provádí rozměrovou kontrolu opracovaných svařenců
- odpovídá za řízení neshodných výrobků
- eviduje podklady neshodných výrobků
- hodnotí příčiny nejakostní výroby
- koordinuje vhodné metody kontroly a zkoušek
- obsluhuje měřící a zkušební techniku
- provádí mezioperační technickou kontrolu a kontrolu průvodních dokumentů
- rozhoduje o vyřazení vadných výrobků a o uvolnění materiálu do skladu
- zajišťuje kontrolní plány pro přejímku a identifikaci položek pro kontroly a zkoušky
- provádí ostatní práce dle příkazu nadřízeného (vedoucí technické kontroly)
- zajišťuje kalibrace měřidel
Volné místo kontrolor -ka strojírenské výroby divize strojírna pro lokalitu Opava.