Číšník, servírka v kongresovém centru Hotelu Tři Věžičky

  • Střítež

Pracovní místo ( Číšník, servírka v kongresovém centru Hotelu Tři Věžičky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

HLEDÁME ŠIKOVNÉHO ČÍŠNÍKA NEBO SERVÍRKU DO KONGRESOVÉHO CENTRA HOTELU TŘI VĚŽIČKY
Hlavní pracovní poměr, práce dle objednaných akcí, závodní stravování, celozávodní dovolená v období Vánoc i o letních prázdninách, mzda 25000 Kč čistého/měsíc - dle šikovnosti.
Požadujeme samostatnost, zodpovědnost, znalost oboru, praxi a úsměv na tváři :-)
Nástup od 1.12., případně dle dohody
Životopisy zasílejte na e-mail prace@trivezicky.cz nebo volejte 736 626 133 - p. Frühaufová
Volné místo číšník, servírka v kongresovém centru hotelu tři věžičky pro lokalitu Střítež.