Pracovník pro krizové rodinné poradenství

  • Chrudim

Pracovní místo ( Pracovník pro krizové rodinné poradenství ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Chrudim - Školní náměstí 11
POŽADAVKY: ukončené vysokoškolské vzdělání - obor psychologie, příp. vyšší odborné sociální, optimálně sebezkušenostní výcvik, výcvik v mediaci, schopnost vyjednávat dohody, komunikativnost, flexibilitu, zodpovědnost, schopnost pracovat samostatně i v týmu praxe vítána
NÁPLŇ PRÁCE: poskytování odborného sociálního poradenství, psychologickou a psychosociální pomoc rodinám v krizi, administrativní činnosti související s poradenstvím
Odměňování dle zákona č. 262/2006 Sb. a nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Možnost dalšího vzdělávání a osobního růstu, zaměstnanecké benefity, 5 týdnů dovolené, příjemné prostředí, kvalitní a pohodový kolektiv.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle - dle konzultačních hodin na www.poradnapardubice.cz , na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně - dle konzultačních hodin pobočky na adrese Školní náměstí 11 537 01 Chrudim
Volné místo pracovník pro krizové rodinné poradenství pro lokalitu Chrudim.