vedoucí oddělení kvality

  • Strmilov

Pracovní místo ( vedoucí oddělení kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- řízení oddělení kvality
- řízení činností při vstupní, mezioperační a výstupní kontrole kvality
- koordinace tvorby a aktualizace kontrolních protokolů a tiskopisů
- pravidelná aktualizace souboru předpisů Manuál kvality
- zodpovědnost za audity (ISO 9001, atd.)
- zavádění kontrolních metod a předpisů do praxe, vývoj kontrolních metod, apod.
- nákup a správa sériově vyráběných kontrolních a měřících pomůcek
- zajištění periodických revizí kontrolních zařízení a pomůcek
- koordinace reklamačních řízení s dodavateli našich materiálů, reklamační protokoly, apod.
- koordinace reklamací od zákazníků, reklamační stanoviska, doporučení k možné nápravě stavu
- kontrola dílů a výrobků, vyřazených během výrobního procesu
- úzká spolupráce se zahraničními výrobními závody
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání s odpovídající praxí, popř. VŠ vzdělání
- předešlé zkušenosti z řízení oddělení kvality
- znalost anglického jazyka
- pečlivost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
- velmi dobré komunikační dovednosti
Nabízíme:
- zajímavou práci v mezinárodní společnosti
- mzdové ohodnocení podle dosaženého vzdělání a praxe
- zaměstnanecké benefity (stravenky, životní pojištění, jazykové kurzy, zdravotní volno, náborový příspěvek)
- nástup možný ihned či dle dohody
Písemné nabídky spolu s profesním životopisem zasílejte na adresu:
Kores Europe s.r.o.
Nivka 336, 378 53 Strmilov
e-mail: l.hronzová@kores-europe.cz
Volné místo vedoucí oddělení kvality pro lokalitu Strmilov.