Pracovníci v sociálních službách - pro přímou obslužnou péči

  • Cheb

Pracovní místo ( Pracovníci v sociálních službách - pro přímou obslužnou péči ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Mírová 2273/6, Cheb. Vhodné i pro absolventy. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení. Pracovní doba: 12-ti hodinový cyklus (střídání směn 7:00 - 19:00 hod, 19:00 - 7:00 hod). Požadujeme: zdravotní způsobilost pro směnný provoz, bezúhonnost, spolehlivost, slušné vystupování a pozitivní vztah k seniorům, základy práce na PC, praxe není nutná. Akreditovaný kurz MPSV pracovníci v sociálních službách - u zájemců s výučním listem možnost doplnění kurzu během zaměstnání. Výhodou je vzdělání v oboru na SZŠ, tj. výuční list - obor ošetřovatel/ka, zdravotní asistent/ka nebo sociální činnost (možné i bez maturity s ukončeným 3. nebo 4. ročníkem studia). Nabízíme: podnikové stravování s finančním příspěvkem zaměstnavatele, delší dovolená - 5 týdnů, mimořádné odměny. Kontakt pro zájemce: telefonicky Po - Pá 8:00 - 14:00 hod, e-mailem kdykoliv včetně zaslání životopisu anebo osobně po domluvě.
Volné místo pracovníci v sociálních službách - pro přímou obslužnou péči pro lokalitu Cheb.