Mechanical Design Engineer

  • Brno

Pracovní místo ( Mechanical Design Engineer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem.

Popis práce:

* Tvorba 3D modelů a 2D výkresů pásových dopravníků a jejich komponentů v souladu s Honeywell standardy a procesy
* Spolupráce s ostatními kolegy z vývojových týmů pro úspěšné naplnění zákaznických požadavků, aplikace postupů produktového plánu, spolupráce na všech fázích vývoje
* Hodnocení a kontrola správnosti a funkčnosti jednotlivých dílů či celkových sestav
* Vývoj a konstrukce s důrazem na bezpečnost, spolehlivost, vyrobitelnost a optimalizaci montážních procesů a nákladů

Preferované požadavky:

* VŠ Strojní - optimálně se zaměřením na spalovací motory
* Profesionální znalost nástrojů pro 3D modelování (CATIA) a tvorbu 2D výkresů
* Zkušenosti s vývojem, návrhem a konstrukcí strojírenských component, znalost technických výkresů, tolerancí, geometrického dimenzování
* Zkušenost 2-5 let ve vývoji produktů
* Schopnost efektivní komunikace, týmový duch a pozitivní přístup
* Plynulá znalost AJ

Zaměstnanecké výhody:

Stravenky, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo mechanical design engineer pro lokalitu Brno.