Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Účetní

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky: středoškolské vzdělání ekonomického směru s maturitou, základní znalost účetnictví a daňové problematiky výhodou, práce s PC, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost.
Náplň práce: vedení jednoduchého a podvojného účetnictví
Volné místo účetní pro lokalitu Zlín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

ÚČETNÍ A11 z:27/2/2019 a: 18/3/2019 Náplň práce: - Kontrola správnosti zpracování účetních operací, zodpovědnost za formální správnost a úplnost účetních podkladů - Zpracování daňových dokumentů, vyplňování formuláře a hlášení pro státní orgány - ...
ONDRÁŠEK INK - JET SYSTEM spol. s r.o. Frýdek-Místek, Inzerováno před 2 dny

Administrativní pracovník/ce se znalostí účetnictví a aktivní AJ Pracoviště v Kroměříž - NÁPLŇ PRÁCE: zpracování účetnictví, vystavování faktur, evidence faktur, komunikace s dodavateli a odběrateli - POŽADAVKY: Vzdělání ekonomického směru, organizační zdatnost a znalost, AJ podmínkou, pro zákaznické zaměření s ...
KM konsult s.r.o. Kroměříž, Inzerováno před 2 dny

MANAŽER TÝMU-SPLATNÉ ÚČTY Máte již pár let zkušeností v oblasti financí? Máte výborné analytické schopnosti, schopnost se domluvit v angličtině a uvítáte zázemí stabilní společnosti? Uvítáme zájemce na pozici MANAŽER TÝMU-SPLATNÉ ÚČTY. Budete mít na starosti: * vedení ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit