OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/KYNĚ PRO PRODEJ OBALOVÉHO MATERIÁLU

  • Lanškroun

Pracovní místo ( OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/KYNĚ PRO PRODEJ OBALOVÉHO MATERIÁLU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU: Lidická č.p. 107, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- reprezentace firmy v příslušném regionu (nejen svým vystupováním, ale i zevnějškem)
- aktivní vyhledávání nových zákazníků
- udržování kontaktů se stávajícími zákazníky - návštěvy u zákazníků, telefon, e-mail
- zprostředkování komunikace firmy se zákazníkem
- aktivní zjišťování informací o trhu, monitorování konkurence, trendů, cenové relace
- přijímání poptávky od zákazníků
- zodpovědnost za proces tvorby nabídky zákazníkům
- schvalování platebních podmínek zákazníkům
- poskytování plnohodnotného poradenství zákazníkům - řešení šitá na míru
- zajišťování vzorků k odzkoušení zákazníkům, účast na zkoušení a zpracování reportu o výsledku
- spolupodílení se na tvorbě obchodního plánu, obchodní strategie
- návrhy vedoucí ke zvýšení prodeje a zkvalitnění služeb zákazníkům
- odpovědnost za plnění plánu prodeje a za plnění úkolů vytyčených v obchodním plánu
- měsíční vyhodnocení svojí činnosti ve svěřeném regionu s návrhy na další postup
POŽADUJEME:
- min. středoškolské vzdělání s maturitou
- praxe v oblasti obchodní činnosti
- aktivní řízení vozidla, řidičský průkaz sk. B
- znalost práce na PC
- časovou flexibilitu
- spolehlivost, důslednost, pečlivost a odpovědný přístup
- samostatnost a aktivní přístup
- loajalitu a pozitivní přístup k práci
- čistý trestní rejstřík
NABÍZÍME:
- jednosměnný provoz
- hlavní pracovní poměr
- platové ohodnocení závislé na plnění svých povinností
- týden zdravotní dovolené navíc
- příspěvek na obědy
- příspěvek na životní či penzijní pojištění