PRACOVNÍK/CE ODDĚLENÍ ÚDRŽBY BUDOVY

  • Písek

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/CE ODDĚLENÍ ÚDRŽBY BUDOVY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- zajištění revizí daných zařízení, objednávání servisů, zodpovědnost za údržbu a denní kontrolu budovy, zajišťování urgentních oprav zařízení v časovém horizontu, vedení skladu čistícího materiálu.
Očekáváme výuční list, technické zaměření výhodou, všeobecný technický rozhled, zkušenosti s údržbou a obsluhou budov.
Nabízíme mzdu odpovídající vašim zkušenostem, poukázky Sodexo, dovolená navíc, bonusy za věrnost, dotované stravování, možnost profesního vzdělávání, práci ve stabilní mezinárodní firmě.
Nástup možný ihned. Pracovní doba je od pondělí do pátku od 7:00 do 15:30 hodin.
První kontakt: Dominika Rambousová - asistentka ředitele, 605 166 738, d.rambousova@senecura.cz
PREFERUJEME KOMUNIKACI PŘES EMAIL SPOLU SE ZASLANÝM ŽIVOTOPISEM
Volné místo pracovník/ce oddělení údržby budovy pro lokalitu Písek.