MP Krásno, a.s.

Prodavač / ka

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: vyučení v oboru prodavač/-ka , praxe s prodejem masa a uzenin, s porcováním masa a přípravou polotovaru
Pracovní doba (od - do): po - pá 7:00 - 17:00, So 7:00 - 11:00
Výhody: práce na hlavní pracovní poměr, zázemí prosperující společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, systém firemních benefitů - příspěvek na penzijní a životní pojištění, 25 dnů dovolené , lázeňské pobyty, zaměstnanecké balíčky, zvýhodněné tarify el.energie a volání, roční odměna atd.
Volné místo prodavač / ka pro lokalitu Zlín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavač / ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: MP Krásno, a.s.
Ulice: Zálešná I 1036
Město: Zlín
PSČ: 760 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Tomešek Zdeněk
E-mail: prace@krasno.cz
Telefon: +420 724 367 039

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MP Krásno, a.s.