Vedoucí výroby a skladu ( mistr, prodejce )

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Vedoucí výroby a skladu ( mistr, prodejce ) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Přístavní č.p. 432/8, Krásné Březno, Ústí nad Labem.
Náplň práce:samostatná činnost na vedoucí pozici a součinnost v týmu výroby a prodeje s nezvyklým a zajímavým sortimentem, vedení skladu, odbavování zakázek a zákazníků, příprava materiálu a polotovarů pro výrobu, dílenské montáže v rámci drobných zámečnických prací, běžná údržba firemních prostor a areálu.
Požadujeme: vyučení nebo středoškolské vzdělání, bezúhonnost,přátelské vystupování a slušný vzhled, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, učenlivost, maximální loajalitu vůči firmě a pozitivní vztah ke komunikaci.
Nabízíme: mzdu 20 000,- Kč, nástup ihned, vhodné i pro OZP.
Kontakt: hlásit se na uvedený e- mail - info@jksped.cz
Volné místo vedoucí výroby a skladu ( mistr, prodejce ) pro lokalitu Ústí nad Labem.