Strojní inženýr přípravy a realizace investic

  • Karviná

Pracovní místo ( Strojní inženýr přípravy a realizace investic ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaší náplní práce bude:
-zodpovědnost za přípravnou fázi výroby nových výrobků a také změn stávajících výrobků u současných zákazníků
-podpora nových projektů u nových zákazníků
-administrativní podpora při lokalizaci mimoevropských dodavatelů

Požadujeme:
-SŠ nebo VŠ technického směru (nejlépe strojní zaměření)
-porozumění technické dokumentaci
-základní znalost anglického jazyka
-znalost MS Office (zejména MS Excel)
-ochota jezdit na služební cesty
-řidičský průkaz sk. B

Výhodou:
-zkušenost s prací v technických oborech
-zkušenost se čtením technické dokumentace
-praxe ve strojírenském, případně automobilovém průmyslu
-základní znalost německého jazyka

Nabízíme:
-práci, kde můžete být platným členem týmu
-firmu, které se daří a kde je tým lidí, který chce svou práci dělat stále lépe
-a také zaměstnanecké výhody (pružná pracovní doba, dovolená navíc, cílové odměny, kurzy Aj, stáže v zahraničí, osobní ohodnocení, životní pojištění, dotované firemní stravování, zaměstnanecké slevy a další)
-pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
Volné místo strojní inženýr přípravy a realizace investic pro lokalitu Karviná.