Lékař/ka v oboru dětská otorinolaryngologie

  • Brno

Pracovní místo ( Lékař/ka v oboru dětská otorinolaryngologie ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Fakultní nemocnice Brno, Pracoviště dětské medicíny, Klinika dětské ORL, Černopolní 9, 613 00 přijme

Lékaře/ku

Požadavky:
• VŠ vzdělání na LF v oboru všeobecné lékařství
• specializovaná způsobilost v oboru vítána
• vhodné i pro absolventy či lékaře zařazené do specializační průpravy v oboru
• morální a občanská bezúhonnost

Nabízíme:
• práci v perspektivním kolektivu
• možnost dalšího rozvoje
• možnost ubytování pro mimobrněnské uchazeče
• celou řadu zaměstnaneckých benefitů v oblasti financí, služeb a volnočasových aktivit

Nástup: dohodou

Profesní životopisy zasílejte na adresu přednosty Kliniky dětské ORL MUDr. Milana Urika, Ph.D., e-mail: Urik.Milan@fnbrno.cz.
Volné místo lékař/ka v oboru dětská otorinolaryngologie pro lokalitu Brno.