TECHNIK PRŮMYSLOVÉ AUTOMATIZACE

  • Střítež

Pracovní místo ( TECHNIK PRŮMYSLOVÉ AUTOMATIZACE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost NUVIA a. s. je významná inženýrsko-dodavatelská společnost zajištující komplexní dodávky a služby pro zákazníky z oblasti průmyslové automatizace, radiační ochrany, jaderné energetiky. Sídlíme v Třebíči, v rámci nadnárodního koncernu Vinci nás najdete po celém světě.

Do Divize průmyslové automatizace hledáme kolegu, kterého baví sestavování a montáž strojů a zařízení. U nás se můžete podílet na vývoji automatizačních systémů i unikátních zařízení.

Co bude náplní Vaší práce:
- zajištění montážní a servisní činnosti v oblasti průmyslové automatizace
- realizace strojních zařízení pro průmysl
- samostatná a různorodá činnost
- integrace moderních technologií – robotika, manipulátory, šroubovací, lisovací i měřicí systémy,…

Co od Vás očekáváme:
- výuční list v oboru elektro/mechaniky/strojírenství
- manuální zručnost, samostatnost, operativnost
- řidičský průkaz skupiny B
- vyhlášku 50/78 Sb.

Co Vám můžeme nabídnout?
- jednosměnný provoz,
- odpovídající mzdu (včetně příplatků) a odměny (roční, ze zisku firmy),
- 25 dní dovolené,
- příspěvek na stravování,
- zvýhodněný telefonní tarif u firemního mobilního operátora,
- občerstvení na pracovišti,
- účast na akciovém programu skupiny.
Volné místo technik průmyslové automatizace pro lokalitu Střítež.