Programátor počítačových aplikací

  • Teplice

Pracovní místo ( Programátor počítačových aplikací ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Programování systémových aplikací, programování aplikací podle požadavků zákazníka, programování aplikací pro web, vývoj informačních systémů a webových aplikací, analýza a návrh nových modulů a produktů
Znalosti a zkušenosti:
- víceleté zkušenosti z oblasti informačních technologií
- velmi dobré znalosti ElasticSearch, MongoDb, Node.js, Golang
- znalost HTTP internetových protokolů a principů fungování webových služeb
- znalost HTML5, CSS3, JavaScript + JQuery, PHP, MySQL
- zkušeností v administraci DBMS SQL, ElasticSearch, MongoDb
- znalosti a zkušenosti s grafickými programy vektorové a rastrové grafiky (CorelDraw, AdobePhotoshop)
- schopnost pracovat v týmu v rámci SVN nebo GIT
- dobré komunikační schopnosti, chuť se učit novým technologiím, samostatnost
- znalost AJ a RJ (znalost ruštiny je velkou výhodou, tým se skládá s převážně rusky mluvicích specialistů)
Volné místo programátor počítačových aplikací pro lokalitu Teplice.