Obchodní zástupce agrochemie

  • Žamberk

Pracovní místo ( Obchodní zástupce agrochemie ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Klostermanova č.p. 1258, 564 01 Žamberk
NÁPLŇ PRÁCE:
- Prodej a distribuce pesticidů, hnojiv a osiv
- Aktivní a systematická práce v terénu se zákazníky
- Získávání nových obchodních příležitostí
- Spolupráce se subdistributory a rozvoj společnosti v této oblasti
- Rozvoj aktivit společnosti v oblasti výkupu zemědělských komodit
- Příkladná reprezentace společnosti
Směnnost: běžná pracovní doba, 1 směna
Pracovněprávní vztah: plný úvazek na dobu určitou 1 rok (3 měsíce zkušební
doba) s předpokládaným prodloužením na dobu neurčitou
NÁSTUP: dle dohody
POŽADUJEME:
- VŠ/SŠ vzdělání zemědělského směru
- Organizační a logistické schopnosti
- Schopnost dotahovat obchodní příležitosti a úkoly do zdárného konce
- Časovou flexibilitu, samostatnost, profesionální vystupování
- Aktivní přístup k událostem a změnám na trhu
- Uživatelské ovládání PC a MS Office
- Řidičský průkaz sk. B
- Výhodou praktická znalost problematiky ochrany a výživy rostlin, pěstitelských systémů a zemědělského trhu
NABÍZÍME:
- Odpovídající platové podmínky
- Příjemné pracovní prostředí v ryze české společnosti
- Nízké administrativní zatížení spojené s výkonem zaměstnání
- Služební vůz i k soukromým účelům
- Mobilní telefon a notebook
- Příspěvek na stravování
- Příspěvek na životní a penzijní pojištění
KONTAKT:
Své životopisy a motivační dopisy zasílejte na prace@agrokonzulta.cz.
Do předmětu zprávy uveďte text Obchodní zástupce agrochemie.
Volné místo obchodní zástupce agrochemie pro lokalitu Žamberk.