PORADCE PRO VÝŽIVU ZVÍŘAT

  • Žamberk

Pracovní místo ( PORADCE PRO VÝŽIVU ZVÍŘAT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁSTUP DLE DOHODY
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Klostermanova č.p. 1258, 564 01 Žamberk
NÁPLŇ PRÁCE
- Poradenství v oblasti výživy hospodářských zvířat
- Odborná spolupráce na vývoji software pro výživu zvířat
- Spolupráce s univerzitami a výzkumnými ústavy na probíhajících projektech
- Přenos výsledků výzkumu do praxe
- Podpora prodeje produktů a služeb společnosti AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o. (konzervanty, krmiva, ...)
- Tvorba prodejní a marketingové strategie silážních konzervantů
- Podpora stávajících a získání nových zákazníků
- Rozšíření portfolia zákazníků technologie CCM strojem Murska ve službě
- Zavedení do praxe nové technologie automatického zakrývání silážních jam
- Zavedení do praxe nové technologie JEANTIL Automatic Feeding
Směnnost: běžná pracovní doba, 1 směna
Pracovněprávní vztah: plný úvazek na dobu určitou 1 rok (3 měsíce zkušební doba) s předpokládaným prodloužením na dobu neurčitou
Hrubá měsíční mzda: fixní mzda + prémie (předpokládaná hrubá mzda u dobrého poradce-prodejce je 30 000,-Kč a výše)
POŽADUJEME:
- Vysokoškolské vzdělání v oboru zootechnika, praxe v oboru vítána
- Řidičský průkaz sk. B
- Časovou flexibilitu, samostatnost, profesionální vystupování
- Uživatelské ovládání PC a MS Office
- Prezentační dovednosti
- Schopnost dotahovat úkoly do konce
- Aktivní přístup k událostem a změnám na trhu
NABÍZÍME:
- Odpovídající platové podmínky
- Služební vůz i k soukromým účelům
- Mobilní telefon a notebook
- Příspěvek na stravování
- Možnost příspěvku na životní a penzijní pojištění
KONTAKT:
Své životopisy a motivační dopisy zasílejte na prace@agrokonzult