MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/-ICE MECHANICKÝCH ZAŘÍZENÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/-ICE MECHANICKÝCH ZAŘÍZENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Firemní den se koná 6.12.2018 v 9:00 hod na Úřadu práce v Hradci Králové, Wonkova 1142/1, číslo dveří A 203
- Místo výkonu práce: U Mostku 466, Pouchov, 503 41 Hradec Králové
- Jedná se o zaměstnání přes agenturu práce ve společnosti Bühler Motor s.r.o.
- PP na dobu určitou od 18.1.2019 do 17.4.2019, práce ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu
- Náplň práce: výroba a montáž motorů, převodovek a jejich podskupin dále kontrola funkce motorů a převodovek, vše dle pracovních postupů, a další činnosti dle pokynu vedoucího zaměstnance uživatele určeného v pokynu k dočasnému přidělení
- Požadujeme: zdravotní způsobilost pro práci v noci, pro práci v 3 směnném nebo nepřetržitém režimu; manuální zručnost, pečlivost, zaměření na kvalitu;
- Nabízíme: po zkušební době možnost navýšení mzdy, možnost stravování v závodní kantýně (ranní a odpolední směna) - příspěvek na jídlo ze strany zaměstnavatele 55% z ceny jídla; příspěvek na stravování ve výši 30,-Kč (noční směna); měsíční odměny/prémie dle stanovených kritérií až do výše 1.750,-Kč (tarifní třída 1) a 1.950,-Kč (tarifní třída 2); dovolená za kalendářní rok v délce 25 dnů
- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: asistentgroup@asistentgroup.cz (kontaktní osoba: Křičenský Jiří)
Volné místo montážní dělník/-ice mechanických zařízení pro lokalitu Hradec Králové.