Asistent manažera ubytovacího zařízení (provozní)

  • Sokolov

Pracovní místo ( Asistent manažera ubytovacího zařízení (provozní) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Provozujeme několik ubytovacích zařízení, máme ještě další činnosti v oblasti IT, online marketingu a cestovního ruchu.

Hledáme někoho na pozici hlavního provozního Penzionu Ve Skále v Lokti, kdo bude řešit objednávky hostů a bude mít na starosti celý chod ubytovacího zařízení. Bude partnerem vedoucím pracovníkům firmy ve všech svých aktivitách. Uchazeč by měl mít dobré komunikační dovednosti a schopnost pracovat samostatně. Většina práce je na PC, proto vyžadujeme kvalitní ovládání PC. Znalost angličtiny i němčiny je nutná. Budete mít na starost zařizování všeho možného, co souvisí s provozem. Je potřeba také často provádět drobné opravy nábytku, řešení poruch, stěhování vybavení nebo jiné manuální a údržbové práce. Uvítáme praxi nebo třeba zkušenosti s organizací větších (třeba i školních) eventů/konferencí. Řidičské oprávnění B nutné.

Nabízíme stabilní zázemí firmy s mladým kolektivem kde nečekejte rutinu. Centrála společnosti je v Sokolově, odtud se pracuje a jezdí směr Loket. Bydliště v Sokolově je velkou výhodou. Pracovní doba se přizpůsobuje vytíženosti ubytovacího provozu. Platové možnosti jsou závislé na schopnostech a kvalitách uchazeče.

Zašlete prosím Váš životopis na email petr.vujtech@vujo.cz, vč. stručného motivačního dopisu. Vaše dotazy a další informace rádi poskytneme na tel. +420 733641903
Volné místo asistent manažera ubytovacího zařízení (provozní) pro lokalitu Sokolov.