Vedoucí úředník/ce - vedoucí oddělení správy budov odboru správy majetku

  • Cheb

Pracovní místo ( Vedoucí úředník/ce - vedoucí oddělení správy budov odboru správy majetku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tajemník Městského úřadu Cheb vyhlašuje dle zákona č. 312/2002 Sb. výběrové řízení na obsazení 1 místa vedoucího/vedoucí úředníka/úřednice - vedoucího/vedoucí oddělení správy budov odboru správy majetku.

Platová třída: 10 nebo 9 podle dosaženého stupně vzdělání
Místo výkonu práce: správní obvod obce s rozšířenou působností Cheb
Předpokládaný nástup: 2. ledna 2019 nebo dle dohody
Pracovní poměr na dobu: neurčitou
Pracovní doba: Po 8:00-18:00hod, Út 9:00-16:00hod, St 8:00-17:00hod, Čt 9:00-14:00hod, Pá 9:00-12:00hod.

Předpoklady pro vznik pracovního poměru vedoucího úředníka podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb.:
- státní občanství ČR nebo trvalý pobyt v ČR
- věk minimálně 18 let
- způsobilost k právním úkonům
- bezúhonnost
- ovládání jednacího jazyka
- splnění předpokladů podle zákona č. 451/1991 Sb., v platném znění (tzv. lustrační zákon).

Minimální požadavky úřadu:
- střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo vyšší odborné vzdělání nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu (vzdělání stavebního nebo ekonomického směru výhodou)
- organizační, řídicí a komunikační schopnosti
- dobrá znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), ve znění pozdějších předpisů, a zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů
- rámcová znalost zákona č. 67/2013 Sb., kterým se upravují některé otázky související s poskytováním plnění spojených s užíváním bytů a nebytových prostorů v domě s byty, ve znění pozdějších předpisů, vyhlášky č. 269/2015 Sb., o rozúčtování nákladů na vytápění a společnou přípravu teplé vody pro dům, nařízení vlády č.