technik a projektant tesařských konstrukcí

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( technik a projektant tesařských konstrukcí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- středoškolské, vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání
- znalost práce na PC a CAD programy ( konstrukční programy SEMA, MITEK výhodou)
- schopnost samostatně organizovat a plánovat svou práci
- orientovat se v problematice dřevostaveb
- ochota učit se novým věcem
Nabízíme:
- mzda závislá na množství realizovaných zakázek (320 až 420 tis. Hrubého ročně)
- ke konci roku mimořádná odměna
- příspěvek na stravování ve vlastní závodní jídelně
- kolegiální pracovní atmosféra
- pružná pracovní doba
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
Životopisy zasílejte e-mailem na adresu jana.docekalova@kasalovapila.cz
Námi vybrané zájemce kontaktujeme a pozveme k osobnímu pohovoru.
Volné místo technik a projektant tesařských konstrukcí pro lokalitu Jindřichův Hradec.