technik BOZP, PO, HACCP, IFS/personalista/ka

  • Hodonín

Pracovní místo ( technik BOZP, PO, HACCP, IFS/personalista/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce : Jiří Šašinka - HORS,Na Výhoně 3824,695 01 Hodonín
kontaktní osoba: Nicole Koplíková, mzdova@hors.cz
Pro rozšíření našeho týmu přijmeme perspektivního pracovníka na pozici : technik BOZP, PO. HACCP, IFS.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání potravinářského směru, komukativnost, práce na PC, praxe na obdobné pozici výhodou.
Pracovní náplň: styk s veřejnými institucemi, státními orgány, dozorovými orgány a kontrolními orgány. zajišťování a kontrola provozních revizí zařízení a budov, kontakt s revizními techniky, zajišťování školení zaměstnanců, vedení a aktualizace potravinářské legislativy, hlídání termínů prohlídek zaměstnanců, zajišťování vstupních prohlídek zaměstnanců.
Nábor nových zaměstnanců, vystavování smluv, zajištění OOPP
Nabízíme: odpovědnou a perspektivní práci ve firmě,která je na trhu již 25 let
Zástup za MD. Stravenky. Kontakt na mail: mzdova@hors.cz
Volné místo technik bozp, po, haccp, ifs/personalista/ka pro lokalitu Hodonín.