PRODEJCE NOVÝCH VOZŮ

  • Milovice

Pracovní místo ( PRODEJCE NOVÝCH VOZŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplní práce je objednávání a prodej nových vozů RENAULT a DACIA, pojištění a financování vozů, příprava administrativy na DI. Nástupní plat 20.000,- Kč za 8 hodinovou pracovní dobu.

Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, komunikativnost, schopnost pracovat v kolektivu, kreativitu, bezúhonnost, znalost práce na PC. Nutný řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme: - odpovídající platové ohodnocení dle výkonu práce. Práci v dynamicky rozvíjející se firmě. příjemné pracovní prostředí.
Výhody při nákupu firemního zboží a služeb.

Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky v době od 8:00 - 17 :00 hod.
Volné místo prodejce nových vozů pro lokalitu Milovice.