Koordinátor a provozní Centra pro rodinu Sluníčko

  • Karviná

Pracovní místo ( Koordinátor a provozní Centra pro rodinu Sluníčko ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce zahrnuje:
- zajištění provozu centra,
- zprostředkování informací klientům,
- koordinace akcí pro rodiče s dětmi do 5 let,
- zpracování dat v programech MS Word, MS Excel,
- komunikaci s klienty prostřednictvím informačních technologií.

Požadujeme:
- min. středoškolské vzdělání s maturitou,
- nejméně tříletou praxi na pozici koordinátora,
- výborné komunikační schopnosti,
- uživatelskou znalost MS Word, MS Excel,
- práci na směny (ranní, odpolední),
- organizační schopnosti,
- týmového ducha a ochotu učit se novým věcem,
- vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu.

Nabízíme:
- plný úvazek 8 hodin,
- zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci v respektujícím kolektivu,
- příležitost podílet se na rozvoji rodinného centra,
- tabulkový plat (v závislosti na praxi) od 16 400 Kč a osobní příplatek od 1 900 Kč,
- 25 dní dovolené,
- nástup od ledna 2019.

Životopisy s motivačním dopisem případně dotazy zasílejte na e-mail ivana.reisova@centrum-slunicko.cz
Volné místo koordinátor a provozní centra pro rodinu sluníčko pro lokalitu Karviná.